604 524 057730 524 057

Zespół

Daria Sałamaj

Absolwentka wydziału Kosmetologii Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, dyplomowany kosmetolog i trycholog. Członek Krajowej Izby Kosmetologii oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz holistycznego podejścia do zdrowia i piękna. Cechują ją niezwykła dokładność i delikatność, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, gwarantują klientom kompleksowe i idealnie dopasowane zabiegi. Kilkunastoletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje oraz nieustanne kształcenie i rozwój zapewniają spektakularne efekty wykonywanych przez nią zabiegów.

Jej specjalnością jest trychologia oraz kosmetologia medyczna, w szczególności procedury peelingów medycznych oraz zabiegi profilaktyki przeciwstarzeniowej skóry. W pracy stawia nacisk na stworzenie klientowi poczucia relaksacji i nawiązanie z nim relacji ugruntowanej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Każdy przeprowadzany zabieg jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby klienta. Po wstępnym wywiadzie i rozpoznaniu problemu, przygotowuje program pielęgnacji, w ramach którego łączy najskuteczniejsze technologie, produkty oraz autorskie plany terapii. Dzięki temu zabiegi cechuje wysoka efektywność, a co za tym idzie- obopólna satysfakcja.   

W dzisiejszych czasach piękne ciało i zdrowa, zadbana skóra to już nie luksus- to element prawidłowego stylu życia. Nowoczesna kosmetologia w doskonały sposób umożliwia nam wydobywanie piękna z każdego człowieka, pozwala spowalniać procesy starzenia się skóry, niwelować jej niedoskonałości i defekty oraz skutecznie pomaga w modelowaniu sylwetki. Niezmiernie mnie cieszy, że kosmetologia rozwija się tak prężnie i zdobywa coraz większe uznanie, zarówno wśród klientów, jaki i specjalistów innych dziedzin medycyny.  CosmetCare to nie tylko pielęgnacja- to wyjątkowe miejsce, w którym staram się promować zdrowe i holistyczne podejście do piękna. Priorytetem jest dla mnie indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego problemu. Największą satysfakcję daje mi poczucie, że robię to, co kocham, a moja praca przynosi widoczne efekty, które pozytywnie wpływają na moich klientów zarówno na  poziomie fizycznym, jak i duchowym”.

Monika Śliwka

Monika jest dyplomowaną kosmetyczką, absolwentką Policealnej Szkoły Kosmetycznej MD Dalecka na kierunku Technik Usług Kosmetycznych.

Z kosmetyką czynnie związana od 2013 r. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii oraz stylizacji paznokci. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała podczas pracy w gabinetach kosmetologicznych we Wrocławiu i Oksfordzie. Jest osobą bardzo spokojną i cierpliwą, dlatego też w CosmetCare specjalizuje się w zabiegach wymagających ogromnej precyzji. Jest ekspertką w pielęgnacji dłoni i stóp, oprawy okolic oczu oraz stylizacji paznokci, na których potrafi wyczarować prawdziwe cuda! Mistrzowsko również zajmuje się zabiegami na ciało oraz masażem, podczas którego zapomina się o całym świecie! Bardzo otwarta na nowe wyzwania i podnoszenie zawodowych kwalifikacji. W wolnej chwili uwielbia słuchać muzyki. Pasjonuje się sztuką- szczególnie interesuje ją rysunek węglem, szkice, obrazy olejne i akrylowe, co ma ogromne odzwierciedlenie w  tworzonych przez nią na paznokciach małych „dziełach sztuki”.

Sylwia Bolek

Dyplomowana linergistka, ekspertka mikropigmentacji kosmetycznej. Zawodowo z makijażem permanentnym związana od prawie 15 lat, z CosmetCare współpracuje od ponad 5.
Z każdej kobiety potrafi wydobyć jej naturalne piękno.
Prywatnie mama zwariowanej Zoi, z którą najlepiej spędza czas na przyjacielskich pogaduszkach lub czytaniu książek.