604 524 057

Daria Sałamaj

Jestem absolwentką wydziału Kosmetologii Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, dyplomowanym kosmetologiem i trychologiem, członkiem Krajowej Izby Kosmetologii, Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenie Mezoterapii (IAM). Pasjonuję  się zdrowym stylem życia oraz holistycznym podejściem do zdrowia i piękna. Poza tym jedną z moich największych miłości jest taniec. Jak niejednokrotnie słyszę, moją najcenniejszą cechą jest delikatność i dokładność, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, gwarantują klientom kompleksowe i idealnie dopasowane zabiegi.

Specjalizuję się w trychologii oraz kosmetologii medycznej i slow aging, obejmującej w szczególności mezoterapię oraz peelingi chemiczne. Każdy przeprowadzany przeze mnie zabieg jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby klienta. Po wstępnym wywiadzie i rozpoznaniu problemu, przygotowuję program pielęgnacji, w ramach którego łączę najskuteczniejsze technologie, produkty i autorskie plany terapii. W pracy stawiam nacisk na stworzenie klientowi poczucia relaksacji i nawiązanie z nim relacji ugruntowanej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. 

Kilkunastoletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje oraz nieustanne kształcenie i rozwój sprawiają, że  wykonywane przeze mnie zabiegi cechuje wysoka efektywność, a co za tym idzie- obopólna satysfakcja.   

W dzisiejszych czasach piękne ciało i zdrowa, zadbana skóra to już nie luksus- to element prawidłowego stylu życia. Nowoczesna kosmetologia w doskonały sposób umożliwia nam wydobywanie piękna z każdego człowieka, pozwala spowalniać procesy starzenia się skóry, niwelować jej niedoskonałości i defekty oraz skutecznie pomaga w modelowaniu sylwetki. Niezmiernie mnie cieszy, że kosmetologia rozwija się tak prężnie i zdobywa coraz większe uznanie, zarówno wśród klientów, jaki i specjalistów innych dziedzin medycyny. Największą satysfakcję daje mi poczucie, że robię to, co kocham, a moja praca przynosi widoczne efekty, które pozytywnie wpływają na moich klientów zarówno na  poziomie fizycznym, jak i duchowym.