604 524 057730 524 057

Pielęgnacja stóp

Piękne i zadbane dłonie i stopy są niewątpliwie naszą wizytówką. Warto zatem, by na co dzień prezentowały się nienagannie. Pielęgnacja stóp ma również bardzo ważne znaczenie dla ich zdrowia i ogólnego samopoczucia, dlatego dla ich kompleksowej pielęgnacji niezbędna jest z profesjonalna pomoc.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób ceniących komfort i zdrowie swoich stóp, jak i klientek ceniących ich estetykę i podążających za modą. Obejmuje zarówno zabiegi z zakresu pielęgnacji i regeneracji stóp i paznokci, jak i upiększania płytki paznokciowej.

W CosmetCare pedicure wykonujemy przy użyciu nowoczesnej frezarki pochłaniającej pył oraz sterylnych i jednorazowych przyrządów. Wszystkie narzędzia metalowe używane w trakcie zabiegu są zdezynfekowane oraz wysterylizowane w medycznym autoklawie. Używamy wyłącznie jednorazowych pilniczków i nakładek do frezowania, a na miskę do pedicure nakładana jest specjalna, jednorazowa folia. Wszystko to sprawia, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i bardzo komfortowy.