Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na wydziale Kosmetologii, dyplomowany kosmetolog i trycholog.

Właścicielka oraz główny kosmetolog CosmetCare. Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz holistycznego podejścia do zdrowia i piękna. Cechują ją niezwykła dokładność i delikatność, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, gwarantują klientom kompleksowe i idealnie dopasowane zabiegi. Kilkunastoletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje oraz nieustanne kształcenie i rozwój zapewniają spektakularne efekty wykonywanych przez nią zabiegów.

Jej specjalnością jest trychologia oraz kosmetologia medyczna i estetyczna, w szczególności procedury peelingów medycznych, mezoterapia, zabiegi odmładzające, likwidujące przebarwienia, wyszczuplające, antycelulitowe i modelujace sylwetkę. W pracy stawia nacisk na stworzenie pacjentowi poczucia relaksacji i nawiązanie z nim relacji ugruntowanej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Każdy przeprowadzany zabieg jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby klienta. Po wstępnym wywiadzie i rozpoznaniu problemu, przygotowuje program pielęgnacji, w ramach którego łączy najskuteczniejsze technologie, produkty oraz autorskie plany terapii. Dzięki temu zabiegi cechuje wysoka efektywność, a co za tym idzie – obopólna satysfakcja.   

„W dzisiejszych czasach piękne ciało i zdrowa, zadbana skóra to już nie luksus – to element prawidłowego stylu życia. Nowoczesna kosmetologia w doskonały sposób umożliwia nam wydobywanie piękna z każdego człowieka, pozwala spowalniać procesy starzenia się skóry, niwelować niedoskonałości i defekty skórne oraz skutecznie pomaga w modelowaniu sylwetki. Niezmiernie mnie cieszy, że kosmetologia rozwija się tak prężnie i zdobywa coraz większe uznanie, zarówno wśród pacjentów, jaki i specjalistów innych dziedzin medycyny”.

„CosmetCare to nie tylko pielęgnacja – to wyjątkowe miejsce, w którym staram się promować zdrowe i holistyczne podejście do piękna. Priorytetem jest dla mnie indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego problemu. Największą satysfakcję daje mi poczucie, że robię to, co kocham, a moja praca przynosi widoczne efekty, które pozytywnie wpływają na wszystkich moich pacjentów zarówno na  poziomie fizycznym, jak i duchowym”.