604 524 057

OCZYSZCZANIE MANUALNE

Zabieg oczyszczania manualnego to tradycyjna metoda oczyszczania, mająca za zadanie usunąć zanieczyszczenia zgromadzone na powierzchni oraz w porach skóry. Zabieg pozwala oczyścić, odświeżyć oraz, wpływając na pracę gruczołów łojowych, znormalizować skórę, która po zabiegu znowu zaczyna „oddychać”, gdyż brak zanieczyszczeń nie czopuje porów skórnych. Ułatwia to również zwiększoną absorpcję użytych w trakcie oraz stosowanych po zabiegu preparatów pielęgnacyjno-leczniczych.

WSKAZANIA: trądzik, skóra tłusta i mieszana, zanieczyszczenia, prosaki, głębokie zaskórniki
CZAS TRWANIA: 90-120 min
CENA: od 150 zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej opiera się na usuwaniu (ścieraniu) wierzchnich warstw naskórka, przy pomocy specjalnego urządzenia, wyposażonego w głowice ścierające pokryte kryształkami naturalnego diamentu. W szybki i efektywny sposób pomaga oczyścić, zregenerować i wygładzić skórę.
Pobudza również produkcję kolagenu i elastyny, zmniejsza rozszerzone pory, wygładza zmarszczki oraz blizny. W rezultacie, po zabiegu skóra jest widocznie rozświetlona, gładka i elastyczna, a jej koloryt znacznie poprawiony. Dzięki mikrodermabrazji zwiększona jest również absorpcja składników aktywnych, które aplikowane są w dalszej części zabiegu oraz podczas pielęgnacji domowej.

WSKAZANIA: trądzik, skóra tłusta, mieszana, zanieczyszczona, gruba, ziemista pozbawiona blasku, potrzebująca oczyszczenia i regeneracji
CZAS TRWANIA: ok. 40-60 min
CENA: od 150 zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA WZBOGACONA OCZYSZCZANIEM MANUALNYM

Zabieg opiera się na połączeniu tradycyjnej metody oczyszczania (oczyszczania manualnego) oraz oczyszczania za pomocą mikrodermabrazji diamentowej. Połączenie tych dwóch metod pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów w oczyszczeniu i wygładzeniu nawet najbardziej zanieczyszczonej skóry. Skóra po zabiegu jest doskonale oczyszczona i wygładzona. Usunięcie z jej powierzchni zanieczyszczeń oraz zrogowaciałego naskórka pozwala na głębsze wnikanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjno-leczniczych, tym samym na ich efektywniejsze działanie.

WSKAZANIA: trądzik, skóra tłusta, mieszana, zanieczyszczona, gruba, ziemista pozbawiona blasku, potrzebująca oczyszczenia i regeneracji
CZAS TRWANIA: 90-120 min
CENA: od 150 zł

OCZYSZCZANIE WODNO-TLENOWE (OKSYBRAZJA)

Oksybrazja, zwana również mikrodermabrazją wodno-tlenową, jest jednym z najbardziej innowacyjnych i bezpiecznych sposobów oczyszczania i rewitalizacji skóry. Zabieg polega na oczyszczaniu naskórka za pomocą strumienia soli fizjologicznej i sprężonego tlenu. Zabieg przyspiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Nadaje się dla każdego rodzaju skóry- normalnej, trądzikowej, dojrzałej, bardzo delikatnej, naczyniowej i wrażliwej, a nawet skłonnej do alergii i podrażnień.

WSKAZANIA: każdy rodzaj skóry wymagający oczyszczenia, nawilżenia i rewitalizacji
CZAS TRWANIA: ok. 40 min
CENA: od 200 zł